Ułatwienia dostępu

badminton FBXXV Festiwal Badmintona z okazji Odzyskania Niepodległości przeszedł do historii. 12 listopada w miejskiej Hali Sportowej na sześciu boiskach

rywalizowało blisko 80 uczestników ze szkół podstawowych i średnich naszego województwa. W klasyfikacji szkół ponadpodstawowych badmintoniści z naszej szkoły zajęli w kategorii dziewcząt : 2 miejsce- Hanna Sot, 5 miejsce- Patrycja Zawal. W kategorii chłopców na najwyższym stopniu podium uplasował się Adam Lelewer. 2 miejce zajął Konrad Nowaczyk. Najlepsi w swojej kategorii zostali nagrodzeni jubileuszowymi statuetkami a wszyscy uczestnicy festiwalu wzięli udział w losowaniu nagród pocieszenia. Wśród fundatorów nagród znalazła się posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej p. Katarzyna Osos, która zaszczyciła Festiwal swoją obecnością. Organizatorzy, Marzena i Grzegorz Tomaszewscy, dziękują rodzicom uczniów ze szkół Świebodzina za przygotowanie smacznych ciast oraz  celebrującym na sportowo ten dzień zawodniczkom i zawodnikom, trenerom oraz przybyłym gościom.