Ułatwienia dostępu

english flagW sobotę, 22 kwietnia 2023r., Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie otworzył swoje drzwi dla przyszłych uczniów. Nauczyciele języka angielskiego Ewelina Fornal, Małgorzata Leśniewska oraz Natalia i Marian Hoszman, też uczestniczyli w tym wydarzeniu aby przedstawić ofertę edukacyjną naszej placówki oraz zachęcić młodzież aby dołączyła do społeczności

szkolnej. Uczniowie szkół podstawowych zobaczyli prezentację pod tytułem „Jak uczymy języków obcych”, która pokazała stosowane u nas w szkole metody i sposoby nauczania języka angielskiego inne, niż tradycyjny podręcznik – w tym zajęcia na Uniwersytecie Zielonogórskim, zajęcia z native-speaker'ami, jak stacjonarne, tak i online, konkursy i wycieczki zagraniczne (Natalia i Marian Hoszman). Następnie, goście rozwiązywali quiz językowy, który przygotowała p. Ewelina Fornal, a  p. Małgorzata Leśniewska zadbała o poczęstunek dla wszystkich przybyłych.

Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie. Bardzo się cieszymy, że w tym roku mogliśmy spotkać się z uczniami i ich rodzicami bezpośrednio. Być może już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną przygodę edukacyjną w Powiatowym Zespole Szkół.

(mm/aa)

 

PZS Galerie

Kontakt z nami

Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie

ul. Zachodnia 76a

66-200 Świebodzin

WWW: www.pzs.swiebodzin.pl

tel.: 68 475 74 99

e-mail: szkola@pzs.swiebodzin.pl

Administrator strony

Artur Augustyniak

e-mail: a.augustyniak@pzs.swiebodzin.pl

Kształcenie PZS

Menu logowania

Zapamiętaj