Ułatwienia dostępu

english amerykanie 2321 kwietnia 2023 r. uczniowie Powiatowego Zespołu Szkoł spotkali się z obywatelami USA, którzy gościnnie odwiedzili naszą szkołę. Pan Witold Czyż wraz z żoną Betty opowiadali o życiu codziennym w Stanach Zjednoczonych, systemie edukacji, zwyczajach i tradycjach, odpowiadali na pytania uczniów i nauczycieli. Rozmowa, która przebiegała w milej i przyjaznej atmosferze, toczyła się wyłącznie w języku

angielskim. Dzięki temu, uczniowie naszej szkoły mieli kolejną okazję porozmawiać z native-speaker'ami, przetestować swoją wiedzę oraz przełamać strach przed mówieniem w języku obcym. Wizyta naszych gości była możliwa dzięki uprzejmości pani pedagog Iwony Galas. Mamy nadzieję na kolejne spotkania w przyszłości.

(mm/aa)

PZS Galerie

Kontakt z nami

Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie

ul. Zachodnia 76a

66-200 Świebodzin

WWW: www.pzs.swiebodzin.pl

tel.: 68 475 74 99

e-mail: szkola@pzs.swiebodzin.pl

Administrator strony

Artur Augustyniak

e-mail: a.augustyniak@pzs.swiebodzin.pl

Kształcenie PZS

Menu logowania

Zapamiętaj