1 kwietnia w naszej szkole obchodzony był wyjątkowy Dzień Dobrego Humoru. Tego dnia cała społeczność szkolna postawiła na uśmiech, kreatywność i odrobinę szaleństwa, udowadniając, że pozytywna energia potrafi połączyć wszystkich – uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Najbardziej charakterystycznym elementem obchodów były nietypowe nakrycia głowy. Korytarze szkolne i sale lekcyjne wypełniły się kolorowymi kapeluszami, zabawnymi czapkami,
opaskami z uszami zwierząt, a nawet własnoręcznie wykonanymi konstrukcjami, które przyciągały uwagę i wywoływały uśmiech na twarzach mijających się osób. Pomysłowość uczestników nie znała granic – można było zobaczyć zarówno eleganckie, jak i zupełnie zwariowane stylizacje.
Dodatkową atrakcją były tabliczki z żartami umieszczone na parapetach w całej szkole. Każdy mógł zatrzymać się na chwilę, przeczytać dowcip i podzielić się uśmiechem z innymi. Dzień Dobrego Humoru był doskonałą okazją do integracji i oderwania się od codziennych obowiązków. Wspólna zabawa sprzyjała budowaniu pozytywnej atmosfery oraz wzmacnianiu relacji między członkami społeczności szkolnej. Obchody 1 kwietnia pokazały, że nawet drobne inicjatywy mogą wnieść wiele radości i sprawić, że zwykły dzień stanie się wyjątkowy. Mamy nadzieję, że uśmiech i dobry nastrój będą towarzyszyć wszystkim przez cały rok!
(so/aa)






