Każdy z nas może być bohaterem
Kolejne klasy naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w praktycznych zajęciach z zakresu pierwszej pomocy. Tym razem w spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 3M oraz klasy 3THL, którzy pod okiem doświadczonych
Ułatwienia dostępu
Kolejne klasy naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w praktycznych zajęciach z zakresu pierwszej pomocy. Tym razem w spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 3M oraz klasy 3THL, którzy pod okiem doświadczonych
1 grudnia 2025 roku, w Światowym Dniu Walki z AIDS, uczniowie naszej szkoły – Marta Zagdańska z 1Thż oraz Michał Maczalski z 1Tm – wzięli udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Wiedza
Z inicjatywy Pana Bogusława Gordzelewskiego mieliśmy okazję uczestniczyć w zorganizowanym przez Gminę Świebodzin szkoleniu z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. W środę, 3 grudnia 2025 roku uczniowie klas 5THL, 5TEL, 5Ti, 5Tż, 4Tm i 3TL2 wzięli udział w zajęciach, które nie tylko przekazały im
W dniu 02 grudnia 2025 r. uczniowie klasy 2TEi, 2MH, 3TŻ oraz 4TŻ uczestniczyli w świątecznej wycieczce do Poznania. W programie było zwiedzanie miasta, Jarmark Bożonarodzeniowy na Starym Mieście oraz Placu Wolności, lodowisko, udział w warsztatach cukierniczych w Rogalowym Muzeum Poznania oraz świąteczne zakupy w galerii handlowej Posnania.
Dziś obchodzimy DZIEŃ WOLONTARIUSZA i to jest idealny moment, żeby głośno powiedzieć jedno: ogromne dzięki dla naszej młodzieży, która nie tylko mówi o pomaganiu, ale po prostu to robi. Wasze zaangażowanie w szkolne akcje i działania w naszym mieście mają naprawdę dużą wartość. Widzimy, ile serca w to wkładacie niezależnie od tego, czy pomagacie podczas wydarzeń szkolnych, wspieracie zbiórki, czy działacie na rzecz lokalnej społeczności. To Wasza postawa sprawia, że nasza szkoła jest miejscem, w którym dobro naprawdę krąży. Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy za Wasz czas, energię i otwartość. Tak trzymać!