• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Azure Dev Tools for Teaching w PZS

Współczesna edukacja informatyczna wymaga wysokich nakładów na oprogramowanie. Większości uczniów nie stać na zakup legalnych programów, dzięki którym mogliby rozwijać swoje umiejętności. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie zapewnia uczniom i pracownikom dydaktycznym, w ramach programu dawnego DreamSpark Premium, bezpłatny dostęp do najnowszego oprogramowania firmy Microsoft.


Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (dawniej Imagine, dreamspark) jest programem przeznaczonym dla uczniów klas informatycznych którzy otrzymują dostępdo komercyjnego oprogramowania i usług chmurowych firmy Microsoft bez opłat. Uczestnictwo naszej szkoły w tym programie (od grudnia 2013) oznacza dla przyszłych techników informatyków nie tylko możliwość wykorzystywania aplikacji w domu, ale równieżmają możliwość skorzystania z najnowszego oprogramowania na zajęciach lekcyjnych. Oprogramowanie i klucze licencyjne można pobierać z platformy Azure Dev Tools for Teaching po zalogowaniu się z wykorzystaniem danych autoryzacyjnych otrzymanych od nauczyciela przedmiotów informatycznych. Osoby które posiadają konta aktywowane jeszcze w czasie funkcjonowania platformy MS Imagine (przed styczniem 2019 roku) w celu zalogowania z Azure Dev Tools for Teaching powinny obecnie użyć konta Microsoft powiązanego z tym samym adresem email który był wykorzystany w dotychczasowym systemie. Jeśli ktoś nie posiada takiego konta konieczne będzie jego utworzenie. 


Aby móc skorzystać z subskrypcji należy:

1. Wypełnić formularz z prośbą o założenie konta w systemie dystrybucji DreamSpark Premium (eLMS), wydrukować go, podpisać własnoręcznie i złożyć Administratorowi systemu Sebastanowi Rojowi (pracownia 304). Wypełnienie formularza jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i przestrzeganie warunków użytkowania oprogramowania w ramach licencji dla DreamSpark Premium/MSDNAA.

2. Na podstawie prawidłowo wypełnionego formularza zostanie utworzone konto w systemie dystrybucji oprogramowania. Wszelkie informacje o koncie zostaną przekazane pocztą elektroniczną na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

>>> Pobierz formularz założenia konta subskrypcyjnego DreamSpark Premium (eLMS). <<<

>>> Zaloguj się na: Azure Dev Tools for Teaching <<<

Zaloguj się na swoje indywidualne konto korzystając z otrzymanych e-mailem danych.

 

Administrator systemu Sebastian Roj

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZS

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZS