• bann01.jpg
  • bann02.jpg
Jesteś tutaj: AktualnościAktualności 2011/2012

Aktualności 2011/2012

Zakończenie roku 2011/2012

dzwonek szkolnyW dniu 29 czerwca 2012r. zakończyła się pewna epoka zarówno w życiu uczniów, jak i szkoły.Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Szkoły Agnieszka Mazur po raz ostatni złożyła meldunek Dyrektorowi Powiatowego Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych Tadeuszowi Traczyńskiemu.Gośćmi honorowymi byli: Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych pan Artur Karkocki i Ksiądz Kanonik Zbigniew Nosal.

Czytaj więcej...

Pożegnanie klas trzecich zsz

dzwonek szkolnyW dniu15 czerwca 2012r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas kończących naukę w zasadniczej szkole zawodowej. Zgromadziło się na nim XX uczniów, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Obecnie, w dniu 18 czerwca 2012r. rozpoczną egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Apel z tej okazji prowadziła Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Szkoły Agnieszka Mazur, która złożyła wszystkim kończącym szkołę, życzenia uzyskania pozytywnych wyników na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe oraz przemyślanych wyborów życiowych.

Czytaj więcej...

Matura 2012

biret2Po długich dniach oczekiwania, nadeszła chwila upragniona dla maturzystów, którzy mogli chwycić w swoje ręce upragnione certyfikaty, zawierające przepustkę do dorosłego życia.

W tym roku, podobnie, jak i w poprzednich latach wyniki pozytywnie podsumowały wytężoną pracę naszych abiturientów.

Czytaj więcej...

Ludzie z pasją

krawiectwoRok szkolny 2011/2012 został ogłoszony przez Mistra Edukacji rokiem z pasją. Hasło to znalazło silny odzew na zajęciach kółka artystyczno-krawieckiego. Z zajęć warsztatowych korzystało wiele osób, które podzielają wspólną pasję. Uczestnicy zdobywali wiedzę dotyczącą podstawowych zagadnień w zakresie projektowania kroju i szycia, mieli również możliwość zapoznania się i doskonalenia umiejętności obsługiwania maszyn specjalistycznych. Zainteresowani uczyli się także pozytywnego i kreatywnego myślenia, rozwijali swoje zdolności manualne i intelektualne. Dla jednych były to pierwsze kroki przy maszynie a dla innych poszerzanie swoich zainteresowań i umiejętności praktycznych.

Czytaj więcej...

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZS

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZS

Menu użytkownika