• bann01.jpg
  • bann02.jpg

Rozdanie świadectw ukończenia technikum

rozd sw 20 1„Jeśli nie można inaczej odzyskać dobrego wspomnienia, ocalić jakiejś prawdy dla przyszłości - to trzeba odejść. Tylko zapamiętaj wtedy latarnię wskazującą powrotną drogę. To, co oddalone – pięknieje.       Wracając, nie zapomnij o przebytej drodze i o blasku, który odnalazł powrotny szlak.” Świadectwa ukończenia technikum, z zachowaniem pełnego rygoru sanitarnego, rozdane. Moi drodzy Absolwenci, już nie zdołamy Was zatrzymać, rozpoczynacie kolejny etap swojego dorosłego życia. Z ogromną radością, ale też dumą podpisywałam Wasze świadectwa, wspominając przy okazji Wasze osiągnięcia, zaangażowanie i wartości, jakie cenicie.

Jesteście osobami wyjątkowymi, wśród Was 7 ukończyło szkołę z wyróżnieniem. W czasie 4-letniego pobytu w PZS w Świebodzinie byliście stypendystami Prezesa Rady Ministrów, Starosty Powiatu Świebodzińskiego za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe, pomagaliście innym, stworzyliście wspaniałe kreacje aktorskie i wokalne w naszych akademiach, mówiąc krótko tworzyliście historię naszej szkoły.

Nasi tegoroczni „Primus Inter Pares” to :

  1. Gołębiowski Artur
  2. Kaźmierczak Małgorzata
  3. Klebieko Milena
  4. Miśkiewicz Mateusz
  5. Niklewicz Weronika
  6. Raróg Anna
  7. Szymańska Klaudia

Tytuł Najlepszego Absolwenta i związane z tym stypendium Starosty otrzymał Mateusz Miśkiewicz. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Z chwilą odbioru świadectwa ukończenia szkoły średniej rozpoczyna się Wasze dorosłe, samodzielne życie. Wierzę, że wkraczacie w nie mądrzy, silni i odważni, by z sukcesem budować swoją przyszłość. Wszystkiego dobrego !!! – Sabina Orlicka

(so/aa)

edu portal

wybierz studia

Partnerzy PZS

Klaster TSL

tsl

SZKOŁA MARZEŃ

Współpraca PZS